Alenka v říši mužů...

29. 08. 2009 | † 03. 07. 2013 | kód autora: 0DU

Tak, kde začít? V poslední době na sobě pozoruji drobnou změnu. Ani nevím, kdy se vlastně začala projevovat, proč přišla, proč si vybrala právě mě, ale je tu. Nejsem si tím naprosto jistá, jen se mi zdá, že ve dnech uplynulých jsem jiná, tak nějak pesimistická a laxní. Je to záhada, u mě, optimistické realistky. Možná si řeknete, co to tu píšu za bláboly, ale vážne tohle existuje a já jsem zářným přikladem. Respektive bývala jsem. Donedávna.

Pídila jsem se po původu té změny a nejspíš ho nalezla. Původcem jsou muži. Jak jinak. Asi jsem pro ně jistý druh hračky nebo si vybírám neustále ty samé typy. Tak kupříkladu, co si mám myslet o muži, nezadaném muži, jež mi za večer několikrát vyjádří své velké, troufám si říci obrovské sympatie, další tři dny mi píše a moc si rozumíme a poznáváme se a pak, jako když utne, je zájem ten tam, přestane psát a já jsem opět sama a nežádaná?! No může mi to někdo vysvětlit?

Asi nikdy nepochopím mužské myšlenkové pochody, pánové neurazte se Ve vašem světe si připadám jako Alenka v říši divů a to rozhodně nejsem žádná začátečnice. Při mém pesimistickém smýšlení si nyní pokládám otázku, zda se to někdy změní? Je vůbec naděje, že žena bude chápat muže a hlavně on ji? A má posledné otázka, kde ksakru všichni chlapi, co za to stojíte, jste?!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.